Главная

           
НОВЫЕ ТЕМЫ
Ранг (0)
FetisovOi">2017-04-23 14:38
 

ИНФО!
Внимание!
Добавление "новостей" на главную страницу сайта а также создание "новых тем" на форуме возможа только для ПРОВЕРЕНЫХ пользователей. Что бы стать провереным, нужно всего то - Требование для "ПРОВЕРЕНОГО". Добавлять комментарии могут ВСЕ!)

  • Страница 1 из 1
  • 1
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Арсенал » Google Glass дозволяють снайперам стріляти, не підставляючис
Google Glass дозволяють снайперам стріляти, не підставляючис
WeberДата: Чт, 2014-06-05, 19:43 | Сообщение # 1
титул "Админчик"
Группа: A
Сообщений: 7279
[ 22 ]
Награды: [ 24 ]

:-(
хоч із-за рогу, хоч поверха голови без прямого зорового контакту Американська компанія TrackingPoint, що проводить розробки в галузі високоточної стрілецької зброї, знайшла застосування окулярам доповненої реальності Google Glass.

Як повідомляє newsru.com з посиланням на Gizmodo, компанія розробила систему, яка дозволяє стрільцю вести прицільний вогонь з укриття, не піддаючи своє життя ризику.

Картинка, яка потрапляє в приціл, транслюється на екран окулярів за допомогою бездротового зв'язку. Трансляція зображення може також вестися на інші портативні пристрої. З урахуванням ж того, що раніше фахівці компанії представили комп'ютерну систему наведення гвинтівки, що враховує траєкторію польоту кулі, відстань до цілі і погодні умови, ведення вогню без прямого зорового контакту все одно забезпечує високу точність стріляння. На YouTube опубліковане відео, яке демонструє можливості роботи прицілу TrackingPoint в парі з окулярами Google
Weber & IIhor
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Арсенал » Google Glass дозволяють снайперам стріляти, не підставляючис
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 
Мини-Чат


 


 
Forum GORODOK 2008 год
   valign=