Главная

           
НОВЫЕ ТЕМЫ
Ранг (0)
FetisovOi">2017-04-23 14:38
 

ИНФО!
Внимание!
Добавление "новостей" на главную страницу сайта а также создание "новых тем" на форуме возможа только для ПРОВЕРЕНЫХ пользователей. Что бы стать провереным, нужно всего то - Требование для "ПРОВЕРЕНОГО". Добавлять комментарии могут ВСЕ!)

  • Страница 1 из 1
  • 1
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Авто & Мото & Вело » Вперше у світі почали виготовляти колеса, які не проколеш Чи
Вперше у світі почали виготовляти колеса, які не проколеш Чи
WeberДата: Вс, 2014-11-23, 12:08 | Сообщение # 1
титул "Админчик"
Группа: A
Сообщений: 7279
[ 22 ]
Награды: [ 24 ]

:-(


І які не потрібно накачувати Tweel (з английскої мови Tyre — «шина» і Wheel — «колесо») -- це інноваційна розробка, колесо, здатне замінити собою і колісний диск, і пневматичну шину.

Головна перевага такої конструкції в тому, що колесо не вимагає підкачки, не боїться проколів, стійке до пошкоджень і має довгий експлуатаційний термін. Інженери Michelin стверджують, що зчеплення з поверхнею дороги у новинки не поступається традиційним покришкам.

Колесо Tweel складається з маточини, еластичних поліуретанових спиць і сталевого двошарового зовнішнього ободу. Діаметр колісного диска становить 83 сантиметри, а глибина протектора - 3,5 мм, при цьому колесо здатне витримувати навантаження до двох тонн.

Модель для комерційного транспорту вже надійшла в продаж в США, але Michelin має грандіозні плани і хоче розширювати модельний ряд, -- інформує Попмех.Weber & IIhor
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Авто & Мото & Вело » Вперше у світі почали виготовляти колеса, які не проколеш Чи
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 
Мини-Чат


 


 
Forum GORODOK 2008 год
   valign=