Главная

 



          
НОВЫЕ ТЕМЫ
Ранг (0)
FetisovOi">2017-04-23 14:38
 





ИНФО!
Внимание!
Добавление "новостей" на главную страницу сайта а также создание "новых тем" на форуме возможа только для ПРОВЕРЕНЫХ пользователей. Что бы стать провереным, нужно всего то - Требование для "ПРОВЕРЕНОГО". Добавлять комментарии могут ВСЕ!)





  • Страница 1 из 1
  • 1
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Авто & Мото & Вело » Водіям приготували нові автомобільні номери
Водіям приготували нові автомобільні номери
WeberДата: Пт, 2014-11-14, 13:54 | Сообщение # 1
титул "Админчик"
Группа: A
Сообщений: 7279
[ 22 ]
Награды: [ 24 ]

:-(
Нові автомобільні номерні знаки збираються запровадити в Україні. Їх відмінність від нинішніх полягатиме в тому, що жовто-блакитний фон у кутку номера замінять на синій, а замість герба з'явиться прапор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. У ДАІ пояснюють, що приводять зовнішній вигляд номера у відповідність до євростандарту. Згодом, мовляв, залишиться лише змінити прапор на емблему Євросоюзу – і українці отримають номери країни ЄС. Новацію мотивують досвідом Молдови та Грузії. Та пояснюють, що переходити на нові стандарти нікого не змушують. "Просто перехідний етап. Вони вже будуть сприйматися ближче до Європейського союзу візуально. Гострої необхідності немає", - пояснив представник Державтоінспекції Василь Брянцев.

Учасники ринку виготовлення номерів кажуть, що змінювати потрібно не номери, а систему їх виготовлення та видачі. Зокрема, прибрати монополію і дати вибір автомобілістам, де замовляти знаки. Тим часом новий дизайн номерів уже запатентували та передали приватній фірмі. На думку учасників ринку, лише для того, аби отримувати надприбутки. "Вони пропонують зміни вигляду номерного знаку. В принципі, нічого не змінилося абсолютно. Тільки з'явилася на ринку приватна компанія, котра отримала патент на саму пластину", - пояснила директор компанії-виробника дублікатів номерних знаків Тамара Нікель. В Україні натепер налічується близько 8 млн автомобілів. Обсяги ринку номерних знаків оцінюють у мільярди гривень. Як уже повідомлялося, "круті" автомобільні номери у Київській області продають по 20 тис. грн. Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко




Weber & IIhor
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Авто & Мото & Вело » Водіям приготували нові автомобільні номери
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Мини-Чат


 


 
Forum GORODOK 2008 год
   



valign=