Главная

           
НОВЫЕ ТЕМЫ
Ранг (0)
FetisovOi">2017-04-23 14:38
 

ИНФО!
Внимание!
Добавление "новостей" на главную страницу сайта а также создание "новых тем" на форуме возможа только для ПРОВЕРЕНЫХ пользователей. Что бы стать провереным, нужно всего то - Требование для "ПРОВЕРЕНОГО". Добавлять комментарии могут ВСЕ!)

  • Страница 1 из 1
  • 1
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Монтаж (Фото & Аудио & Видео) » Як українських молодят оббирають на організації весілля
Як українських молодят оббирають на організації весілля
WeberДата: Чт, 2014-10-09, 19:24 | Сообщение # 1
титул "Админчик"
Группа: A
Сообщений: 7279
[ 22 ]
Награды: [ 24 ]

:-(
рисунок
Директор київського event-агентства Іван Городецький розповів, як правильно обрати весільне агентство і не потрапити до рук аферистів. Як йдеться у програмі "Територія обману", в першу чергу слід співпрацювати лише з тими компаніями, у яких на весільних фото є власний логотип. "Цілі портфоліо почали красти інші агентства, які тільки відкриваються. Тому почали ставити логотипи", - каже фахівець.

Крім того, на весіллі від агентства обов'язково має бути людина, яка відповідає за організацію свята. Цим не повинні займатися наречені. "Ця людина відповідає за розрахунок, вихід акторів, за подачу їжі, - зауважив Городецький.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayin....92.html

Weber & IIhor
GORODOK 888 - форум » Хобби.к. » Монтаж (Фото & Аудио & Видео) » Як українських молодят оббирають на організації весілля
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 
Мини-Чат


 


 
Forum GORODOK 2008 год
   valign=