Главная

           
НОВЫЕ ТЕМЫ
Ранг (0)
FetisovOi">2017-04-23 14:38
 

ИНФО!
Внимание!
Добавление "новостей" на главную страницу сайта а также создание "новых тем" на форуме возможа только для ПРОВЕРЕНЫХ пользователей. Что бы стать провереным, нужно всего то - Требование для "ПРОВЕРЕНОГО". Добавлять комментарии могут ВСЕ!)

  • Страница 1 из 1
  • 1
GORODOK 888 - форум » Hi-Tech... » Телефония & Связь » Усе про будь-який продукт -... (за кілька секунд вам розкаже портативний сенсор)
Усе про будь-який продукт -...
WeberДата: Вт, 2014-07-08, 07:16 | Сообщение # 1
титул "Админчик"
Группа: A
Сообщений: 7279
[ 22 ]
Награды: [ 24 ]

:-(


Це молекулярний сенсор SCiO. Невеликий пристрій, що вміщується у руці, допомагає дізнатись хімічний склад будь-яких продуктів довкола. Через Bluetooth прилад передає інформацію до смартфона. Так, користувач може за кілька секунд та дотиків до сенсора дізнатися скільки калорій у порції сиру, чи коли помідор досягне стиглості.

Винахід – дітище ізраїльської компанії, розповідають euronews. “SCiO використовує стару технологію ближньої інфрачервоної спектроскопії, – пояснює розробник. Ми освітлюємо матеріали. Це світло створює вібрації всередині молекул. Ці вібрації поглинають частину світла. Ми відстежуємо його відображення. Воно створює мітку, яка співвідноситься з показниками хімічного складу матеріалів. Таким чином ми можемо дізнатися хімічний склад вимірюваного об‘єкту та надіслати інформацію на смартфон.”

SCiO може знадобитися для дослідження продуктів, у фармацевтичній галузі та садівництві. У цій аптеці в Єрусалимі фармацевти тестують прототип SCiO. Кажуть, що він стане у нагоді аби визначити склад препарату, коли він не маркований, а діяти потрібно терміново. Далі може з‘явитися потреба у пристрої, який буде збирати велику кількість інформації, вважає розробник: “Кожен користувач зможе сканувати будь-що довкола себе, якщо є бажання, і отримувати все більше і більше інформації. І якщо він наштовхується на матеріал, якого ще немає в нашій базі даних, користувач може завантажити його. Так ми швидше зберемо найбільшу базу в світі.” Звичайні спектрометри, які зазвичай використовуються для ближньої інфрачервоної спектроскопії високої якості, – дуже великі та дорогі.

Розробник ж сподівається, що новий прилад вийде на ринок у 2015 році і коштуватиме близько 220 євро.
Читайте більше тут: http://expres.ua/tech....-sensor

Weber & IIhor
GORODOK 888 - форум » Hi-Tech... » Телефония & Связь » Усе про будь-який продукт -... (за кілька секунд вам розкаже портативний сенсор)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 
Мини-Чат


 


 
Forum GORODOK 2008 год
   valign=